Schouwburg Kunstmin

Sint Jorisweg 76
3311 PL Dordrecht

Veel artiesten zeggen dat zij Schouwburg Kunstmin de mooiste schouwburg van Nederland vinden. Schouwburg Kunstmin is een rijksmonument uit 1889. Het monumentale pand Schouwburg Kunstmin aan de Sint Jorisweg is een aantal jaren geleden ingrijpend gerestaureerd.

Het moderne interieurontwerp van Studio Makkink & Bey en de unieke architectuur van Van Ravesteyn bezorgen bezoekers een eigentijdse beleving van een authentiek en stijlvol theaterpand.

De programmering is divers; toneel, cabaret, (klassieke) concerten, dans en jeugdtheater.

Op het programma

Activiteit

Wanneer

Theatercollege: Klassiekers met Koolhoven zaterdag 18 januari 2020, 19:15
Yvonne van den Eerenbeemt zaterdag 18 januari 2020, 19:30
Kunstmin Live – Dave von Raven zaterdag 18 januari 2020, 19:30
Orkater & Sir Duke zaterdag 18 januari 2020, 19:30
Leonie Meijer zaterdag 18 januari 2020, 19:30
Camerata RCO – Mini-Beethoven zondag 19 januari 2020, 10:00
Dadodans zondag 19 januari 2020, 10:00
Matinee: Ballet van Tatarstan zondag 19 januari 2020, 13:30
Matinee: Sleeping Beauty – Ballet van Tatarstan zondag 19 januari 2020, 13:30
Zondagochtendconcert: Camerata RCO – Filmmuziek Schindler’s List woensdag 22 januari 2020, 19:15
Het Laagland – Kanonnenvoer woensdag 22 januari 2020, 19:15
Backbone – Or Die Trying woensdag 22 januari 2020, 19:15
Patrick Laureij woensdag 22 januari 2020, 19:15
Hotel Modern & Arthur Sauer donderdag 23 januari 2020, 19:15
Club M donderdag 23 januari 2020, 19:15
Ali B donderdag 23 januari 2020, 19:15
Hotel Modern donderdag 23 januari 2020, 19:15
Renee van Bavel zingt Herman van Veen donderdag 23 januari 2020, 19:30
QUEEN The Music vrijdag 24 januari 2020, 19:15
Theatercollege: Wim Daniëls vrijdag 24 januari 2020, 19:15
Theaterweekend: Het Houten Huis & Holland Opera zaterdag 25 januari 2020, 18:30
Theaterweekend: Tapeface zaterdag 25 januari 2020, 19:15
Theaterweekend: Joy Delima – Stamboom Monologen zondag 26 januari 2020, 13:30
Theaterweekend: Holland Dance – BOW zondag 26 januari 2020, 15:00
One Night Only – Elvis donderdag 30 januari 2020, 19:00
Jop Wijlacker & Dennis Kolen donderdag 30 januari 2020, 19:15
Belle Perez donderdag 30 januari 2020, 19:15
Buurman & Buurman gaan kamperen (vanaf 3 jaar) donderdag 30 januari 2020, 19:15
De Verleiders Female donderdag 30 januari 2020, 19:15
Waylon – My Heroes Have Always Been Cowboys vrijdag 31 januari 2020, 19:15
Patrick Laureij vrijdag 31 januari 2020, 19:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker & Hanneke Drenth – Tis Hier Geen Hotel vrijdag 31 januari 2020, 19:15
Nederpop All Stars & Henk Westbroek vrijdag 31 januari 2020, 19:15
Beer – Jeugdtheaterhuis Zuid-Holland vrijdag 31 januari 2020, 19:30
Christel de Laat vrijdag 31 januari 2020, 19:30
Steven Brunswijk zaterdag 1 februari 2020, 19:15
Meneer Monster zaterdag 1 februari 2020, 19:15
Toneelgroep Jan Vos & NNT zaterdag 1 februari 2020, 19:15
Hendrik Groen – Zolang er leven is zaterdag 1 februari 2020, 19:15
Inspiratiebijeenkomst in de stad zaterdag 1 februari 2020, 19:15
Viggo Waas zaterdag 1 februari 2020, 19:30
Vrijdag & Sandifort zondag 2 februari 2020, 10:00
Viggo Waas zondag 2 februari 2020, 10:00
Camerata RCO – Mini-Beethoven zondag 2 februari 2020, 10:00
Don’t Hit Mama zondag 2 februari 2020, 13:00
Stad & Regio Meetup – Werken en ondernemen woensdag 5 februari 2020, 18:30
MeetUp – Werken en ondernemen woensdag 5 februari 2020, 18:30
Matinee: Pocket Opera donderdag 6 februari 2020, 13:00
Tim Knol donderdag 6 februari 2020, 19:15
Silent Comedy donderdag 6 februari 2020, 19:15
Rundfunk – Todesangstschrei donderdag 6 februari 2020, 19:15
De Synode, Polderkoorts in de Lage Landen – Muziektheater Hollands Diep donderdag 6 februari 2020, 19:15
Avond van de Waarnemer vrijdag 7 februari 2020, 19:15
Jakop Ahlbom Company vrijdag 7 februari 2020, 19:15
Het Groot Niet Te Vermijden zaterdag 8 februari 2020, 19:15
Yora Rienstra – UP zaterdag 8 februari 2020, 19:30
Buurman & Buurman gaan kamperen (vanaf 3 jaar) zondag 9 februari 2020, 13:00
Buurman & Buurman gaan kamperen (vanaf 3 jaar) zondag 9 februari 2020, 15:00
Kunstmin Live – Emmy Verhey woensdag 12 februari 2020, 19:00
De Alex Klaasen Revue – Showponies 2 woensdag 12 februari 2020, 19:00
List, Shaffy & Piaf donderdag 13 februari 2020, 19:15
Plien & Bianca donderdag 13 februari 2020, 19:15
Eva Line de Boer & Het Zuidelijk Toneel vrijdag 14 februari 2020, 19:15
Guido Spek vrijdag 14 februari 2020, 19:15
Karin Bloemen – Souvenirs vrijdag 14 februari 2020, 19:15
Nieuwjaarsconcert FUSE vrijdag 14 februari 2020, 19:15
Piepschuim vrijdag 14 februari 2020, 19:30
Scapino Ballet Rotterdam – Pas de Deux vrijdag 14 februari 2020, 19:30
BonteHond zaterdag 15 februari 2020, 19:15
Dominic Seldis zaterdag 15 februari 2020, 19:15
Club M zaterdag 15 februari 2020, 19:15
Kees van Amstel zaterdag 15 februari 2020, 19:30
Meiden van Los – Lusten en Lasten zaterdag 15 februari 2020, 19:30
Passie voor Muziek – The Sound of Music zondag 16 februari 2020, 13:00
Theatergroep Kwatta zondag 16 februari 2020, 13:00
Het Kleine Theater – Het zigeunermeisje, huilend op een steen zondag 16 februari 2020, 13:00
Het Groot Niet Te Vermijden zondag 16 februari 2020, 13:00
Van der Laan en Woe – Pesetas (Reprise) dinsdag 18 februari 2020, 19:15
Henry van Loon – Onze Henry woensdag 19 februari 2020, 19:15
Jim van der Zee woensdag 19 februari 2020, 19:15
Kasper van der Laan donderdag 20 februari 2020, 19:30
Maas theater en dans – Lampje vrijdag 21 februari 2020, 18:30
Isabelle Beernaert presenteert vrijdag 21 februari 2020, 19:15
Flip Noorman vrijdag 21 februari 2020, 19:15
Brugklas de Musical (vanaf 9 jaar) zaterdag 22 februari 2020, 18:30
Rayen Panday zaterdag 22 februari 2020, 19:15
Camiel Boomsma & Club Classique zondag 23 februari 2020, 10:00
Brandweerman Sam Live! dinsdag 25 februari 2020, 13:00
Theater Terra – Peter Pan woensdag 26 februari 2020, 14:00
Weg met Eddy Bellegueule woensdag 26 februari 2020, 19:15
BERLIN & Het Zuidelijk Toneel vrijdag 28 februari 2020, 19:15
The Best of Britain Jubileumtournee vrijdag 28 februari 2020, 19:15
De Alex Klaasen Revue – Showponies 2 zaterdag 29 februari 2020, 19:15
Het Kleine Theater – Het zigeunermeisje, huilend op een steen zondag 1 maart 2020, 10:00
Stad & Regio Meetup – Man, vrouw en alles daartussen woensdag 4 maart 2020, 18:30
MeetUp – Man, vrouw en alles daartussen woensdag 4 maart 2020, 18:30
Matinee: Corrie van Binsbergen & Frederique Spigt donderdag 5 maart 2020, 13:00
Jeroen Spitzenberger & Hanne Arendzen – De liefde begraven donderdag 5 maart 2020, 19:15
Robèrt van Beckhoven vrijdag 6 maart 2020, 19:15
TOEAC vrijdag 6 maart 2020, 19:15
Toon alle activiteiten
skyline-visual