Schouwburg Kunstmin

Schouwburg Kunstmin
Sint Jorisweg 76
3311 PL Dordrecht

Veel artiesten zeggen dat zij Schouwburg Kunstmin de mooiste schouwburg van Nederland vinden. Schouwburg Kunstmin is een rijksmonument uit 1889. Het monumentale pand Schouwburg Kunstmin aan de Sint Jorisweg is een aantal jaren geleden ingrijpend gerestaureerd.

Het moderne interieurontwerp van Studio Makkink & Bey en de unieke architectuur van Van Ravesteyn bezorgen bezoekers een eigentijdse beleving van een authentiek en stijlvol theaterpand.

De programmering is divers; toneel, cabaret, (klassieke) concerten, dans en jeugdtheater.

Voor het programma van Kunstmin kijk je hier.

Op het programma

Activiteit

Wanneer

Kunstmin Live – Hoofdgast Peter Brusse woensdag 14 november 2018, 20:00
Dolf Jansen – Beeldenstorm – Oudejaars 2018 woensdag 14 november 2018, 20:15
Van Dik Hout – Het Beste Van donderdag 15 november 2018, 20:15
Ali B – Koorts vrijdag 16 november 2018, 20:15
Jan Rot – Het Beste vrijdag 16 november 2018, 20:30
Jan Smit – Met andere woorden zaterdag 17 november 2018, 20:15
Louise Korthals – Alles is er (Try-out) zaterdag 17 november 2018, 20:30
Autumn Proms zondag 18 november 2018, 14:00
Autumn Proms zondag 18 november 2018, 19:30
Sara Kroos – Zonder verdoving donderdag 22 november 2018, 20:15
Theater Rotterdam / Davy Pieters – How to build a universe donderdag 22 november 2018, 20:30
Charkov City Opera & Ballet- De Parelvissers vrijdag 23 november 2018, 20:15
Ed Struijlaart: Gitaarmannen – Van Clapton tot Sheeran (UITVERKOCHT) vrijdag 23 november 2018, 20:30
Budding(h’) Poets zaterdag 24 november 2018, 12:00 - 23:00
Ila van der Pouw – Tarzan (vanaf 6 jaar) zondag 25 november 2018, 14:00
Passie voor Muziek zondag 25 november 2018, 14:30
Tineke Schouten – Highlights donderdag 29 november 2018, 20:15
Bodil de la Parra – Het Verbrande Huis donderdag 29 november 2018, 20:30
Tineke Schouten – Highlights vrijdag 30 november 2018, 20:15
Wendy Hoogendijk – Radiostilte vrijdag 30 november 2018, 20:30
Sjaak Bral – Vaarwel 2018 zaterdag 1 december 2018, 20:15
Matinee: Julika Marijn – Uit verdriet geboren donderdag 6 december 2018, 14:00
ROSE Stories & Daria Bukvić – Melk & Dadels donderdag 6 december 2018, 20:15
Rundfunk – Wachstumsschmerzen (Reprise) vrijdag 7 december 2018, 20:15
Anne Wil Blankers, Edwin Jonker – Driving Miss Daisy zaterdag 8 december 2018, 20:15
De Kleine Zeemeermin (vanaf 4 jaar) zondag 9 december 2018, 11:30
De Kleine Zeemeermin (vanaf 4 jaar) zondag 9 december 2018, 14:00
The Elvis Concert – Christmas Edition dinsdag 11 december 2018, 20:00
Kunstmin Live – Hoofdgast Henny Huisman woensdag 12 december 2018, 20:00
Chippendales – About last night donderdag 13 december 2018, 20:15
Jon van Eerd – Charley, de komische musical vrijdag 14 december 2018, 20:15
Johan Goossens – Vlam vrijdag 21 december 2018, 20:30
Muzikale kerstkomedie De Notenkraker zaterdag 22 december 2018, 19:30
Muzikale kerstkomedie De Notenkraker zondag 23 december 2018, 15:00
Muzikale kerstkomedie De Notenkraker maandag 24 december 2018, 19:30
Het jaar uit met Marjolein Meijers woensdag 26 december 2018, 14:00
Muzikale kerstkomedie De Notenkraker woensdag 26 december 2018, 15:00
Het jaar uit met Marjolein Meijers donderdag 27 december 2018, 18:30
Muzikale kerstkomedie De Notenkraker donderdag 27 december 2018, 19:30
Muzikale kerstkomedie De Notenkraker vrijdag 28 december 2018, 15:00
Het jaar uit met Marjolein Meijers vrijdag 28 december 2018, 18:30
Het jaar uit met Marjolein Meijers zaterdag 29 december 2018, 18:30
De Nits – Angst zaterdag 29 december 2018, 20:15
Nieuwjaarsconcert: Nederlands Blazers Ensemble vrijdag 4 januari 2019, 20:15
Vuile Huichelaar – Morgen begint nu! zaterdag 5 januari 2019, 20:15
Toneelschap B&D – Maquette (vanaf 8 jaar) zondag 6 januari 2019, 14:00
Musical Evita – Brigitte Heitzer, René van Kooten e.a. dinsdag 8 januari 2019, 20:15
Musical Evita – Brigitte Heitzer, René van Kooten e.a. woensdag 9 januari 2019, 20:15
Eva Crutzen – Opslaan als woensdag 9 januari 2019, 20:30
Musical Evita – Brigitte Heitzer, René van Kooten e.a. donderdag 10 januari 2019, 20:15
Firma Mes – Rishi – Theaterdocumentaire donderdag 10 januari 2019, 20:30
Another Kind Of Blue / David Middendorp – Flirt with reality vrijdag 11 januari 2019, 20:15
Sheewawah – Alles in kleur vrijdag 11 januari 2019, 20:30
Guilty Pleasures – Powervrouwen zaterdag 12 januari 2019, 20:15
Zondagochtendconcert: Camerata RCO – In de Gouden Eeuw zondag 13 januari 2019, 11:00
Brigitte Kaandorp – Eh… (UITVERKOCHT) woensdag 16 januari 2019, 20:15
Esther Scheldwacht & Kees Hulst – Laatste Paar Dagen woensdag 16 januari 2019, 20:30
Brigitte Kaandorp – Eh… donderdag 17 januari 2019, 20:15
Kwatta – De familie van Nielie breekt de tent af (vanaf 6 jaar) vrijdag 18 januari 2019, 19:30
René Froger – Favourites in Concert zaterdag 19 januari 2019, 20:15
Jan Beuving – Rotatie zaterdag 19 januari 2019, 20:30
Masha en de Beer Live! (vanaf 2 jaar) zondag 20 januari 2019, 14:00
Ballet van de Staatsopera van Tatarstan – Het Zwanenmeer woensdag 23 januari 2019, 19:30
Claudia de Breij – Nu donderdag 24 januari 2019, 20:15
Claudia de Breij – Nu vrijdag 25 januari 2019, 20:15
Joris Luyendijk – Het Zijn Net Mensen 2.0 maandag 28 januari 2019, 20:15
Jörgen Raymann – Schudden aan die boom zaterdag 2 februari 2019, 20:15
Tg Winterberg – In de kelder staat een huis zondag 3 februari 2019, 11:00
Tg Winterberg – In de kelder staat een huis zondag 3 februari 2019, 14:00
Passie voor Muziek zondag 3 februari 2019, 14:30
Het Nationale Theater & Toneelgroep Oostpool – Het Duel dinsdag 5 februari 2019, 20:15
Matinee: Jack Wouterse donderdag 7 februari 2019, 14:00
The Simon & Garfunkel Story (Reprise) donderdag 7 februari 2019, 20:15
Youp van ’t Hek – Met de kennis van nu vrijdag 8 februari 2019, 20:15
Youp van ’t Hek – Met de kennis van nu zaterdag 9 februari 2019, 20:15
Marcel de Groot – DOOR zaterdag 9 februari 2019, 20:30
Slagwerk Den Haag – Rots zondag 10 februari 2019, 14:00
Kunstmin Live woensdag 13 februari 2019, 20:00
Thomas Acda – Motel donderdag 14 februari 2019, 20:15
Maas Theater en Dans – Hallo Familie vrijdag 15 februari 2019, 19:30
Isabelle Beernaert – Le temps perdu vrijdag 15 februari 2019, 20:15
Jandino Asporaat – Judeska in de TBS-kliniek zaterdag 16 februari 2019, 20:15
Meneer Monster zondag 17 februari 2019, 11:00
Meneer Monster zondag 17 februari 2019, 14:00
Motel Westcoast – Back to the roots vrijdag 22 februari 2019, 20:15
Kiki Schippers – Waar vrijdag 22 februari 2019, 20:30
Yentl en de Boer – Magie zaterdag 23 februari 2019, 20:15
Het Laagland – Gewoon Held (vanaf 6 jaar) zondag 24 februari 2019, 14:00
Matinee: Huub Stapel, Johanna ter Steege, Anneke Blok e.a. – De Waarheid zondag 24 februari 2019, 14:00
Romy Monteiro – All at once dinsdag 26 februari 2019, 20:15
Theater Terra – Aladdin (vanaf 6 jaar) woensdag 27 februari 2019, 14:00
Pieter Derks – Voor wat het waard is vrijdag 1 maart 2019, 20:15
Lang Verhaal Kort zaterdag 2 maart 2019, 20:15
Unieke Zaken – Ieorg Idur (vanaf 4 jaar) zondag 3 maart 2019, 11:00
Lang Verhaal Kort zondag 3 maart 2019, 14:30
Niki Jacobs – Van Cohen tot Winehouse donderdag 7 maart 2019, 14:00
Hummelinck Stuurman Producties – Turks Fruit vrijdag 8 maart 2019, 20:15
BNN/VARA Leids Cabaret Festival Finalistentour 2019 vrijdag 8 maart 2019, 20:15
Arie en Silvester – Wie?! zaterdag 9 maart 2019, 20:15
Rob & Emiel – Onderweg 12+ zaterdag 9 maart 2019, 20:30
Toon alle activiteiten
skyline-visual