Schouwburg Kunstmin - Machine 3 Energiehuis

Schouwburg Kunstmin - Machine 3 Energiehuis
Noordendijk 148
3311 RR Dordrecht

Naast een grote en een kleine zaal in de monumentale schouwburg aan de Sint Jorisweg, heeft Kunstmin ook een vlakke vloerzaal in het Energiehuis, Machine 3. Toneel, dans, cabaret, jeugd- en muziekvoorstellingen: Kunstmin zet een breed pallet aan voorstellingen neer. Het gaat om voorstellingen die speciaal gemaakt zijn voor een grote vlakke vloer. Sinds november, na de verbouwing van de schouwburg aan de Sint Jorisweg, is Machine 3 dus de derde theaterzaal van Kunstmin.

Op het programma

Activiteit

Wanneer

Sandra van Nieuwland – Human Alien zaterdag 17 november 2018, 20:30
Zondagochtendconcert: Camerata Trajectina – Muziek voor Rembrandt zondag 18 november 2018, 11:00
Cello Octet – Infinity donderdag 22 november 2018, 20:30
Dordtse Oogst # Ontbijtproef zondag 25 november 2018, 11:00
Tafel van Vijf – De Vergeten Zoon van Willem van Oranje vrijdag 30 november 2018, 20:30
ICK – Next zaterdag 1 december 2018, 20:30
Dordtse Oogst #: Ilay den Boer – Glorie donderdag 13 december 2018, 20:30
Dordtse Oogst #: Ilay den Boer – Glorie vrijdag 14 december 2018, 20:30
Dordtse Oogst #: Ilay den Boer – Glorie zaterdag 15 december 2018, 20:30
Stefano Keizers – Erg Heel (Reprise) vrijdag 4 januari 2019, 20:15
Katinka Polderman – Polderman draagt een steentje bij vrijdag 18 januari 2019, 20:30
155 (eenvijfvijf) – Motors zaterdag 19 januari 2019, 20:15
Hotel Modern & Arthur Sauer – De Grote Oorlog vrijdag 25 januari 2019, 20:30
René van Meurs – Ik beloof niks donderdag 31 januari 2019, 20:30
Micha Wertheim – Voor Alle Duidelijkheid (Try-out) zaterdag 2 februari 2019, 20:30
Joris Linssen & Caramba – Raak vrijdag 8 februari 2019, 20:30
Zondagochtendconcert: Rembrandts oren – Lideweij van der Voort & Fred Jacobs zondag 10 februari 2019, 11:00
Dimitri Verhulst & Too Noisy Fish – Nightwatch vrijdag 15 februari 2019, 20:15
Anneke van Giersbergen – Inchecken zaterdag 16 februari 2019, 20:30
Jens van Daele’s Burning Bridges – NachtHexen II: La Parisienne vrijdag 22 februari 2019, 22:30
Via Berlin | Cello Octet Amsterdam – Instant Love zaterdag 23 februari 2019, 20:30
Samir Calixto – W vrijdag 15 maart 2019, 20:30
Rian Gerritsen, Sandra Mattie, Anouk van Nes e.a.: Opvliegers 4 – Trossen Los zaterdag 16 maart 2019, 20:15
Arosa Trio – Bach & Mendelssohn zaterdag 16 maart 2019, 20:30
Orkater – 237 redenen om door te gaan vrijdag 22 maart 2019, 20:30
Martijn Koning – Koning van de dieren zaterdag 23 maart 2019, 20:30
De Warme Winkel – Vincent Rietveld gaat voor een Louis d’Or vrijdag 29 maart 2019, 20:15
Zondagochtendconcert: Vincent van Amsterdam zondag 31 maart 2019, 11:00
Ronald Snijders – Groot Succes 2 vrijdag 5 april 2019, 20:30
Nasrdin Dchar – Ja zaterdag 6 april 2019, 20:30
Zondagochtendconcert: Camiel Boomsma – Filmmuziek The Pianist zondag 7 april 2019, 11:00
Aya / Tafel van Vijf e.a. – Black Memory zaterdag 13 april 2019, 20:15
Ruben Hein – Boventoon vrijdag 19 april 2019, 20:30
Fresku zaterdag 20 april 2019, 20:30
Nederlandse Bachvereniging speelt Bach vrijdag 26 april 2019, 20:30
Villiers Quartet – Filmmuziek From Russia with Love vrijdag 3 mei 2019, 20:30
Henry van Loon – Onze Henry zaterdag 11 mei 2019, 20:30
Zondagochtendconcert: Camerata RCO – Filmmuziek Schindler’s List zondag 19 mei 2019, 11:00
Toon alle activiteiten
skyline-visual