Veiling Arie Wols

Wij zijn er trots op te kunnen aankondigen dat wij op 7 juli 2019 van 12.00 tot 14.00 uur de eerste grote veiling van schilderijen van Arie Wols organiseren. Speciaal voor deze veiling mogen wij de Kunstkerk in de Museumstraat gebruiken. Potentiële kopers kunnen op zaterdagmiddag 6 juli tussen 16.00 en 17.30 uur en op zondagochtend tussen 10.30 en 12.00 uur de ‘kavels’ – alle te koop aangeboden schilderijen – komen bezichtigen in de Kunstkerk.

We richten er ook een verkooppunt in met etsen, litho’s, tekeningen en aquarellen. Jacques de Rooij die u ongetwijfeld kent van het jaarlijkse ‘Rommeldam’ te Dubbeldam waar hij als veilingmeester actief is, zal enkele tientallen topstukken uit de gevarieerde en omvangrijke Collectie Arie Wols veilen. Een unieke kans om een fraai schilderij van deze uitzonderlijke en boeiende kunstenaar die in 1998 overleed te kopen.

6 juli a.s. van 16.00 – 17.30 uur en zondagochtend 7 juli tussen 10.30 en 12.00 uur voorbezichtiging kavels.
7 juli a.s. van 12.00 – 14.00 uur worden er schilderijen van Arie Wols geveild in de Kunstkerk.

Kunstkerk, Museumstraat 65, Dordrecht.

skyline-visual